V utorok, 17.12.2024 o 16:30, odštartovali na domácom bazéne tradičné zábavné mini preteky s názvom O cenu grófa Monte Christa, ktorými sa „lúčime“ so zimnou plaveckou sezónou a rokom 2024. Bodkou týchto pretekov je pozvanie na kapustnicu, ktorú nám každý rok navaria v Aquacity, ďakujeme. Tento rok pozvanie prijalo 130 plavcov a rodičov, netypických disciplín sa zúčastnilo okolo 70 klubových plavcov.
Štafetu vyhrali Dávid Slobodník s ockom Silvestrom, 25m vrtuľa – Richard Kračún a Michaelo Shpak, 25m plávanie v sede – Maxim Koreň a Alex Zuštiak, 2 x 25m dvojboj – Karina Ľapinová a Michaela Kapolková, Filip Sedlák a Martin Leskovjasný, „morský koník“ na čas – Kristínka Balážová, plávanie s doskou – Dávid Slobodník, výdrž pod vodou – Martin Martinko. Hlavnú cenu – tortu si vybojovala plávaním vo vreci – Ella Krejsová s časom 27.26, ktorá sa s výbornou tortou neváhala podeliť. Avšak nik neodišiel od bazéna bez milej drobnosti.
Ďakujeme za skvelú atmosféru plavcom a rodičom, za prípravu a hladký priebeh trénerom: Marianke, Gabike, Lucke, Ľubovi, Stanovi, Silvii a Janke a moderátorovi podujatia – Jožkovi Pavlíkovi.