www.aquap.sk

Stránky Klubu plávania AQUACITY Poprad

Zloženie skupín

Zloženie skupín pre školský rok 2018 – 2019

  • Skupiny od 1. septembra 2018 
P 01 Mgr. Marcela Kostyšáková – Prípravka, mladší 2009 – 2012
Bazén:  3 x 1 hod.
Počet tréningov
3 ( 20,- € )
č. meno a priezvisko ročník
1 Hujsiová Mária 2010
2 Imrich Damián 2008
3 Kuňák Matej 2009
4 Meltzerová Katarína 2009
5 Stanková Anetka 2011
6 Tomaľa Alžbeta 2010
7 Guzyová Ester 2012
8 Kochan Martin 2012
9 Frankovič Ján  
10 Frankovičová Nina  
11 Baláž Marco 2011
12 Michalková Juliana 2011

 

P 02 Mgr. Marcela Kostyšáková Prípravka, starší  2009 – 2010
   
Bazén:  3 x 1 hod. Počet tréningov
3 ( 20,- € )
č. meno a priezvisko ročník
1 Havlíková Lilien 2010
2 Hnátová Vanesa 2009
3 Meltzerová Katarína 2009
4 Kuruc Šimon 2010
5 Rímsky Peter 2009
6 Stoklas Samuel 2010
7 Zummerová Sára 2010
8 Šugareková Zuzana 2010
9 Meltzer Tomáš 2010
10 Piškanin Jakub 2010
11 Skokan Lukáš 2010
12 Garnek Alex 2009

 

P 03 Miloš Božik
Prípravka starší
2007 – 2011
Bazén:  3 x  1,5 hod. Počet tréningov
3 ( 25,- € )
č. meno a priezvisko ročník
1 Gömöry Jakub 2009
2 Ilavská Oľga 2009
3 Kessel Ján 2010
4 Kišš Michal 2009
5 Kostúrová Lea 2010
6 Košalko Jakub 2009
7 Mistríková Mária 2009
8 Mistríková Monika 2011
9 Peták Patrik 2009
10 Stanko Filip 2008
11 Štupák Ján 2009
12 Švarc Oto 2010
13 Vrbenská Stella Grace 2008
14 Vrbenský Rudolf 2007

 

F 04 Mgr. Zuzana Szabóová
Výkonnostné plávanie 
2007 – 2011
Bazén: 3 x 1,5 hod. Počet tréningov
3 (25,- €)
č. meno a priezvisko ročník
1 Drlíková Abigail 2008
2 Dlugošová Natália 2008
3 Dubjelová Miriama 2008
4 Korál Mia 2010
5 Majerčáková Gabriela 2007
6 Janovský Adam 2008
7 Martinko Juraj 2008
8 Jusko Oliver 2009
9 Kocúr René 2008
10 Šimková Karolína 2008
11 Nesládek Martin 2008
12 Slimák Filip 2007
13 Švec David 2007
14 Zacharovský Daniel 2011
15 Martinková Radka 2007
16 Slimáková Linda 2008

 

V 05 Mgr. Zuzana Szabóová
Vrcholové plávanie 
2008 – 2009
Bazén: 4x á 1,5 hod.
Telocvičňa: 1x á 1,5 hod.
Počet tréningov
5 ( 35,- € )
č. meno a priezvisko ročník
1 Dlugošová Markéta 2008
2 Foldeš Tobias 2009
3 Guballová Ema 2008
4 Hudžíková Sofia 2009
5 Illenčíková Katarína 2008
6 Ivanová Júlia 2009
7 Janček Filip 2008
8 Krajč Marko 2008
9 Matušeková Daniela 2008
10 Pitoňáková Barbora 2008
11 Rosipal Viktor 2008
12 Nahalka Richard 2008
13 Pitoňáková Nella 2008
14 Suranovský Michael 2008

 

F 06 Mgr. Ľuboš Krempaský
Výkonnostné plávanie 
2004 – 2006
Bazén: 4 x  1,5 hod.
Telocvičňa: 1 x 1,5 hod.
Počet tréningov
5 (35,- €)
č. meno a priezvisko ročník
1 Fábry Dominik 2005
2 Fábryová Veronika 2006
3 Kubovová Ema 2005
4 Jucha Martin 2006
5 Štupák Martin 2006
6 Leško Martin 2005
7 Zvalený Martin 2006
8 Pukluš Ivo 2004
9 Puklušová Ela 2006
10 Sekelská Laura 2005
11 Omaníková Alžbeta 2004

 

V 07 Mgr. Mariana Holáková
Vrcholové plávanie 
2005 – 2007
Bazén: 9 x ( 2 x ranný )
Telocvičňa: 1 x  1,5 hod.
Počet tréningov
9 ( 40,- € )
č. meno a priezvisko ročník
1 Barabas Ella 2006
2 Ďurásová Alexandra 2006
3 Havlík Lucas 2006
4 Hudžíková Nina 2006
5 Janček Richard 2006
6 Lihajová Sofia 2006
7 Pitoňáková Agáta 2005
8 Šabľová Tatiana 2006
9 Frankovský Tomáš 2007
10 Gemzová Jana 2007
11 Kosecová Lenka 2007
12 Štěpánek Patrik 2007
13 Štrbáková Kristína 2007
14 Švarcová Hana 2007
15 Tomas Oliver 2007

 

K 08 Ján Lenárt
Kondičné plávanie 
2004 – 2008
Bazén: 4 x  1 hod. Počet tréningov
4 ( 25,- € )
č. meno a priezvisko ročník
1 Bombarová Ivana 2006
2 Baláž Pavel Alex 2005
3 Bombarová Zdenka 2006
4 Illenčík Juraj 2005
5 Kašpráková Radka 2007
6 Kessel Jakub 2007
7 Kiššák Patrik 2005
8 Krause Markus 2006
9 Krišková Karin 2008
10 Kubovová Ema 2005
11 Leško Matúš 2007
12 Ludvig Filip 2006
13 Neupaver Hugo 2004
14 Novoroľníková Lea 2006
15 Omaníková Alžbeta 2004
16 Sonka Samuel  
17 Sopko Alexander 2008
18 Šlampová Ivana 2007

 

F  09 Mgr. Ľuboš Krempaský
Výkonnostné plávanie 
2002 – 2004
Bazén: 2 x  1,5 hod. a 2 x 2 hod

Telocvičňa: 1 x 1,5 hod.

Počet tréningov
5  (35,- € )
č. meno a priezvisko ročník
1 Brejčák Pavol 2003
2 Brejčáková Laura 2002
3 Dunajová Jurčová Zuzana 2004
4 Jarošová Margaréta 2002
5 Krajč Adam 2004
6 Lojek Marko 2004
7 Kormaníková Tatiana 2003
8 Mudráková Natália 2002
9 Rindoš Branislav 2004
10 Vrbenská Sophia Grace 2004
11 Jacáková Stanislava 2005
12 Kučera Martin 2003

 

V 10 Mgr. Maroš Kaňuk Vrcholové plávanie 2002 – 2004
Bazén: 8x (3x ráno, sobota)
Fitnes: 2x (2x ráno) 
Počet tréningov
11  (40,- € )
č. meno a priezvisko ročník
1 Dzivjak Tomáš 2004
2 Ertel David 2003
3 Fábryová Yvona 2004
4 Horníková Soňa 2003
5 Molitoris Daniel 2003
6 Kosec Martin 2003
7 Neupaverová Karolína 2003
8 Rigda Jakub 2004
9 Slimák Adam 2004
10 Koreň Marek 2003
11 Vlčková Dáša 2003

 

V 11 Mgr. Miloš Božík
Vrcholové plávanie 
1999 – 2004
Bazén: 9 x (3x ráno, sobota)

Fitnes: 2x (ráno)

Počet tréningov
11 ( 40,- € )
č. meno a priezvisko ročník
1 Daňová Zuzana 2002
2 Králová Natália 2002
3 Švarcová Nina 2003
4 Madžo Filip 2001
5 Potocká Tamara 2002
6 Sopko Samuel 2001
7 Malček Marek 1999
8 Pavlák Milan 2002
9 Janček Martin 2004
10 Mudráková Olívia 2001
11 Želikovský Tomáš 2000

 

www.aquap.sk © 2014 Frontier Theme