www.aquap.sk

Stránky Klubu plávania AQUACITY Poprad

Ceny grófa Monte Christa 2014 – 6.ročník

Zdravíme všetky deti, rodičov a priaznivcov popradského plávania, ktorí sa aj tento rok zúčastnili súťaže v plávaní s rodičmi aj bez, v poradí už 6. ročníka obľúbenej “ Ceny grófa Monte Christa “ v tradične netradičných súťažiach. Viac ako 120 súťažiacich a povzbudzujúcich podalo ohromné výkony a dokazovali, že voda im prirastá k srdiečku a cítia sa v nej už doma. Na výber mali štart v dvoch zo štyroch disciplín a v štafete nazvanej rodinná, kde rýchlosť dokazovali aj rodičia. Od tretieho miesta do dopadlo takto: MUDRÁKOVCI, FÁBRYOVCI, ŠVARCOVCI v novom rekorde 32,14. V disciplíne “ v strede najlepšie „ sa víťazmi stali : Rigda, Koreň, Kosec a v starších: Tami Potocká, Králová, Krejčiová. “ S radosťou a odporom “ najlepšie zvládli : Kubo Rigda, Tami Potocká a  Paťo Kulhavý. Vo “ vrtuli „ sa najlepšie vrteli Nina Švarcová a Filo Madžo. Dvojica Billich a Vlasatý sa najrýchlejšie  dopredu posúvala v súťaži “ kraulomotýl „. 

Hlavnú disciplínu vydareného popoludnia “ plávanie vo vreci “ najlepšie zvládla a “ hladnú “ cenu si prevzala Zuz Krejčiová.

Chceme ešte raz poďakovať všetkým, ktorí prispeli ako mohli a už teraz sa tešíme na pokračovanie tejto tradície. Víťazi ako aj všetci ostatní sa nájdu na fotkách vo fotoalbume. Gratulka obrovská pre všetkých !!!

 

FOTOALBUM

www.aquap.sk © 2014 Frontier Theme