www.aquap.sk

Stránky Klubu plávania AQUACITY Poprad

Cena Popradu 2018

XXIII. Cena Popradu a XI. Memoriál Filipa Lutza

Slovenský pohár družstiev – 4.kolo

 

Dátum konania/Date:  13.04.2018 – 15.04.2018

Časomiera/Timing: Elektronická OMEGA  Ω

Miesto/Place: AQUACITY, Športová 1397/1

                        Poprad, Slovakia

BAZÉN/POOL: krytý 50 m súťažný, otvorený 33 m na vyplávanie

KALENDÁR/CALENDAR: SPF SWIMRANKINGS

Prihlášky do/Entries to : 30.03.2018

Odhlášky najneskôr do/Cancelation later: 10.04.2018 do 12:00

Kontakt/Contact:  cenapopradu@aquap.sk  kpaquacity@aquap.sk

Účet klubu/Account club: SK77 0200 0000 0028 7971 8556, SUBASKBX

Logo Cena Popradu 2018
Propozície SK Invitation EN
Prihláška LENEX Entry LENEX
Entry EXCEL – individual entries Entry EXCEL – Relay
Objednávka stravy a info k ubytovaniu 

Order food and Info about accommodation

 

Výsledky mítingu  

Výsledky individuálne, štafety, pohár Zlepšenie pretekárov AQUAP  

K úspešnému priebehu, materiálnemu a organizačnému zabezpečeniu

XXIII. CENY POPRADU 2018

XI. Memoriálu Filipa Lutza

prispeli títo sponzori:

AquaPark Poprad, s.r.o. Mesto Poprad
Pivovar Steiger a.s. M-Šport, športové reklama
Magnézia – Karlovarské minerálne vody, a.s. Pivovary Topvar – Birell
CHASTIA s.r.o. Baby Club HIPPO Poprad
NN Poisťovňa Popradská tlačiareň, vydavateľstvo, s.r.o
Kvalita, spol. sro Na tortu – Straková
Reklamná agentúra Reklama Q  O.K. SPORT
Tatra Hotel *** Univerzal – maklérsky dom
Perkins, a.s.  
   
Rodina Lutzovcov Rodina Sopkovcov
Rodina Králikovcov  
Klub plávania AquaCity Poprad veľmi pekne ďakujem všetkým rodičom našich plavcov, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na organizácii týchto pretekov.

Priezvisko a Meno SVK ID Funkcia Kód Klubu Počet Hodín
Bábela Tomáš SVK14487 Hlavný rozhodca SKPKE 23
Božík Miloš SVK11413 Vedúci protokolu AQUAP 23
Brejčáková Laura SVK13639 Technická čata AQUAP 23
Cehlárová Barbora SVK11723 Technická čata AQUAP 23
Comissová Lýdia SVK13641 Cieľový rozhodca Ľ AQUAP 23
Danielčáková Mária SVK12077 Obrátkový rozhodca D1 AQUAP 23
Fürješ Szilárd SVK15223 Rozhodca plaveckých spôsobov Ľ SKPKE 23
Fürješová Lucia SVK18092 Obrátkový rozhodca D5  SKPKE 23
Hazrolli Muhamet SVK13655 Náhradný časomerač AQUAP 23
Chlebovec Samuel SVK12143 Obrátkový rozhodca D2 SKIGL 23
Ilavská Katarína SVK13659 Technická čata AQUAP 23
Jurisová Michaela SVK16953 Časomerač D4 AQUAP 23
Kelemen Dušan SVK11725 Obrátkový rozhodca D8 AQUAP 23
Kosecová Andrea SVK21885 Technická čata AQUAP 23
Králik Martin SVK14743 Športový administrátor AQUAP 23
Králiková Alžbeta SVK12073 Časomerač D6 AQUAP 23
Králiková Katarína SVK12530 Časomerač D5 AQUAP 23
Kromková Ema SVK19205 Hospodár AQUAP 23
Kucejová Edita SVK14026 Hlavný rozhodca MAPU 23
Kurucová Andriána SVK11311 Časomerač D8 AQUAP 23
Kurucová Barbora SVK11312 Časomerač D3 AQUAP 23
Laskovský Jozef SVK12202 Technická čata AQUAP 23
Leščáková Milada SVK14382 Rozhodca plaveckých spôsobov P PKPR 23
Leščáková Nicole SVK17402 Obrátkový rozhodca D3 SPUPR 23
Lištinský Ladislav SVK13673 Hlavný cieľový rozhodca AQUAP 23
Matejová Daniela SVK10247 Hlavný obrátkový rozhodca PKD 23
Mattová Ľudmila SVK14744 Pomocný štartér AQUAP 23
Mattová Natália SVK11125 Časomerač D7 AQUAP 23
Micikáš Matej SVK11223 Cieľový rozhodca P PKHU 23
Micikášová Daniela SVK14259 Hlavný časomerač a ŠTK PKHU 23
Mudráková Natália SVK12225 Technická čata AQUAP 23
Nowak Miroslav SVK17138 Obsluha AČZ ORCAS 23
Orešková Júlia SVK12372 Časomerač D2 SKIGL 23
Pavlík Jozef SVK13679 Riaditeľ pretekov AQUAP 23
Schneiderová Natália SVK12673 Obrátkový rozhodca D7 SKIGL 23
Sopko Ján SVK17093 Lekár AQUAP 23
Šlampa Matej SVK12014 Obrátkový rozhodca D6 AQUAP 23
Švajková Gabriela SVK15594 Náhradný časomerač KPSNV 23
Valko Adam SVK11314 Obrátkový rozhodca D4 AQUAP 23
Valko Milan SVK18048 Štartér AQUAP 23
Zahradníková Daniela SVK11315 Časomerač D1 AQUAP 23
Železník Vladimír SVK11044 Hlásateľ PITOP 23
www.aquap.sk © 2014 Frontier Theme