www.aquap.sk

Stránky Klubu plávania AQUACITY Poprad



Zloženie skupín

Zloženie skupín pre školský rok 2017 – 2018

  • Skupiny od 1.septembra 2017 
P01 Mgr. Magdaléna Pitoráková
Prípravka mladší
2008-2010
Bazén:  3x á 1 hod.
Počet tréningov
3 (20,- €)
č. meno a priezvisko ročník
1 Dubjelová Miriama 2008
2 Hnatová Vanesa 2009
3 Hujsiová Mária 2010
4 Meltzerová Katarína 2009
5 Rimský Peter 2009
6 Stanko Filip 2008
7 Stoklas Samuel 2010
8 Zummerová Sára 2010
9
10
11
12
13
14

 

P02 Mgr. Magdaléna Pitoráková
Prípravka starší
2007-2011
Bazén:  3x á 1,5 hod. Počet tréningov
3 (25,- €)
č. meno a priezvisko ročník
1 Dilongová Tamara 2010
2 Havlíková Lilien 2010
3 Kessel Ján 2010
4 Kišš Michal 2009
5 Korál Mia 2010
6 Kostúrová Lea 2010
7 Kuruc Šimon 2010
8 Peták Patrik 2009
9 Sýkora Samuel 2010
10 Štupák Ján 2009
11 Švarc Oto 2010
12 Vrbenský Rudolf 2007
13 Zacharovský Daniel 2011

 

K03 Ján Lenárt
Kondičné plávania mladší

2006-2008
Bazén:  3x á 1 hod. Počet tréningov
2 (20,- €)
č. meno a priezvisko ročník
1 Bombarová Ivana 2006
2 Bombarová Zdenka 2006
3 Dilongová Ester 2007
4 Hyben Adam 2008
5 Kašpráková Radka 2007
6 Kessel Jakub 2007
7 Kolenčíková Daniela 2008
8 Krause Markus 2006
9 Krišková Karin 2008
10 Leško Matúš 2007
11 Ludvig Filip 2006
12 Pavligovská Adela 2008
13 Pavligovský Jozef 2007
14 Šlampová Ivana 2007
15 Špaková Sofia 2008
16 Valko Samuel 2006
17 Zastková Lucia 2007

 

F04 Mgr. Zuzana Čajková
Výkonnostné plávanie D – C
2007-2009
Bazén: 3x  á 1,5 hod. Počet tréningov
3 (25,- €)
č. meno a priezvisko ročník
1 Dlugošová Markéta 2008
2 Dlugošová Natália 2008
3 Földeš Tobias 2009
4 Gömöry Jakub 2009
5 Guballová Ema 2008
6 Janovský Adam 2008
7 Jonnerová Sandra Anna 2009
8 Jusko Oliver 2009
9 Kocúr René 2008
10 Krajč Marko 2008
11 Martinková Radka 2007
12 Nahalka Richard 2009
13 Nesládek Martin 2008
14 Pitoňáková Nella 2009
15 Slimák Oliver 2007
16 Švec David 2007

 

V05 Mgr. Zuzana Čajková
Vrcholové plávanie D – C
2007-2009
Bazán: 4x á 1,5 hod.
Telocvičňa: 1x á 1,5 hod.
Počet tréningov
5 (25,- €)
č. meno a priezvisko ročník
1 Drlíková Abigail 2008
2 Frankovský Tomáš 2007
3 Gemzová Jana 2007
4 Hudžíková Sofia 2009
5 Illenčíková Katarína 2008
6 Ivanová Júlia 2009
7 Janček Filip 2008
8 Kosecová Lenka 2007
9 Matušeková Daniela 2008
10 Pitoňáková Barbora 2008
11 Rosipal Viktor 2008
12 Slimák Filip 2007
13 Slimáková Linda 2008
14 Suranovský Michael 2008
15 Štěpanek Patrik 2007
16 Štrbáková Kristína 2007
17 Švarcová Hana 2007
18 Tomas Oliver 2007

 

F06 Mgr. Ľuboš Krempaský
Výkonnostné plávanie B
2005-2006
Bazán: 4x á 1,5 hod.
Telocvičňa: 1x á 1,5 hod.
Počet tréningov
5 (35,- €)
č. meno a priezvisko ročník
1 Fábry Dominik 2005
2 Fábryová Veronika 2006
3 Jacáková Stanislava 2005
4 Jucha Martin 2006
5 Kubáňová Andrea 2006
6 Leško Martin 2005
7 Novoroľníková Lea 2006
8 Orság Dominik 2005
9 Pukluš Ivo 2004
10 Puklušová Ela 2006
11 Sekelská Laura 2005
12 Zvalený Martin 2006

 

V07 Mgr. Mariana Holáková
Vrcholové plávanie B
2005-2006
Bazán: 7x (2x ranný, sobota)
Telocvičňa: 1x á 1,5 hod.
Počet tréningov
8 (40,- €)
č. meno a priezvisko ročník
1 Barabas Ella 2006
2 Ďurásová Alexandra 2006
3 Havlík Lucas 2006
4 Hudžíková Nina 2006
5 Janček Richard 2006
6 Lihajová Sofia 2006
7 Málik Patrik 2005
8 Pitoňáková Agáta 2005
9 Šabľová Tatiana 2006
10 Štupák Martin 2006

 

K08 Ján Lenárt
Kondičné plávania starší
2000-2005
Bazén: 3x á 1,5 hod. Počet tréningov
3 (25,- €)
č. meno a priezvisko ročník
1 Ambróz Marko 2005
2 Baláž Pavel Alex 2005
3 Ďurás Martin 2001
4 Dzivjaková Bronislava 2001
5 Fábry Branislav 2003
6 Fábry Martin 2000
7 Illenčík Juraj 2005
8 Kiššák Patrik 2005
9 Kormaníková Tatiana 2003
10 Kubovová Ema 2005
11 Kučera Martin 2003
12 Kurňavová Alica 2000
13 Neupaver Hugo 2004
14 Skupinová Vanesa 2005
15 Šimková Ema 2005

 

F09 Mgr. Ľuboš Krempaský
Výkonnostné plávanie A – MJ
2001-2004
Bazén: 5x á 1,5 hod. Počet tréningov
5 (35,- €)
č. meno a priezvisko ročník
1 Billich Andrej 2002
2 Brejčák Pavol 2003
3 Brejčáková Laura 2002
4 Dunajová Jurčová Zuzana 2004
5 Ilavská Katarína 2001
6 Janček Martin 2004
7 Kmettyová Alexandra 2003
8 Krajč Adam 2004
9 Lojek Marko 2004
10 Kuceková Regína 2002
11 Molitoris Daniel 2003
12 Mudráková Natália 2002
13 Pavlák Milan 2002
14 Rindoš Branislav 2004
15 Vrbenská Sophia Grace 2004

 

V10 Mgr. Maroš Kaňuk
Vrcholové plávanie A
2003-2004
Bazén: 8x (2x ráno, sobota)
Fitnes: 2x (2x ráno) 
Počet tréningov
10 (40,- €)
č. meno a priezvisko ročník
1 Dzivjak Tomáš 2004
2 Ertel David 2003
3 Fábryová Yvona 2004
4 Horníková Soňa 2003
5 Koreň Marek 2003
6 Kosec Martin 2003
7 Kreta Jakub 2004
8 Neupaverová Karolína 2003
9 Rigda Jakub 2004
10 Slimák Adam 2004
11 Švarcová Nina 2003
12 Vlčková Dáša 2003
13
14

 

V11 Mgr. Miloš Božík
Vrcholové plávanie MJ – SJ
2001-2002
Bazén: 8x (3x ráno, sobota)
Telocvičňa: 1x
Fitnes: 2x (ráno)
Počet tréningov
11 (40,- €)
č. meno a priezvisko ročník
1 Daňová Zuzana 2002
2 Králová Natália 2002
3 Krejčíová Zuzana 2001
4 Madžo Filip 2001
5 Potocká Tamara 2002
6 Sopko Samuel 2001

 

F12 Mgr. Miloš Božík
Výkonnostné plávanie MJ – SJ
1999-2002
Bazén: 6x (1x ráno, sobota)
Telocvičňa: 1x
Fitnes: 2x (ráno)
Počet tréningov
9 (40,- €)
č. meno a priezvisko ročník
1 Danielčáková Mária 2000
2 Jarošová Margaréta 2002
3 Králiková Alžbeta 2000
4 Kromka Dávid 2001
5 Kurucová Adriána 1999
6 Mudráková Olívia 2001
www.aquap.sk © 2014 Frontier Theme